tu jesteś:  » strona główna  » współpraca

Współpraca


Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyłączenia się do naszej sieci oraz uczestnictwa w sprzedaży i promowaniu urządzeń znajdujących się w ofercie naszej firmy.

Poszukujemy rzetelnych partnerów handlowych w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu oferowanych przez nas produktów na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Swoim partnerom oferujemy najlepszej jakości  produkt, zaplecze techniczne oraz wsparcie handlowe. Najbardziej prężnym dealerom zapewniamy wyłączność na danym terenie, wsparcie reklamowe oraz dobrany indywidualnie, korzystny program dealerski.  Podpisując z nami  umowę dealerską , stając się jednocześnie  Autoryzowanym Dealerem klimatyzatorów AUX dostaniecie Państwo możliwość uczestnictwa we wszystkich ogólnopolskich promocjach organizowanych przez naszą firmę.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podpisaniem z nami umowy dealerskiej prosimy o kontakt. Przyjedziemy do Państwa i przedstawimy cały program ze szczegółami. Po krótkiej weryfikacji dokumentów oraz pełnej akceptacji warunków przez obie strony, podpisujemy umowę.

W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory typu split ścienne, ścienne multi, ścienne inwerterowe, kasetonowe, kanałowe, podłogowo-sufitowe i jednostki przenośne. Dla firm z dużym doświadczeniem w instalacjach klimatyzacyjnych proponujemy zaawansowane systemy multi VRV oraz urządzenia na wodę lodową.

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne będące w naszej ofercie działają w oparciu o nowoczesne gazy chłodnicze R410A i R407C, spełniające wymagane normy ekologiczne. Na wszystkie oferowane urządzenia obowiązuje 3 lata gwarancji.

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą oraz materiałami dodatkowymi, będą Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas urządzeniami. Ufamy także, że wszyscy Państwa przyszli klienci zadowoleni będą z codziennego użytkowania i eksploatacji urządzeń przez nas dostarczonych.

W celu wstępnej weryfikacji zapraszamy do wypełnienia  formularza kontaktowego. Po otrzymaniu wstępnych danych na temat Państwa firmy, odpowiemy na zapytanie w przeciągu 24h.


 
Góra strony

strona głowna       aktualności      

e-mail: aux@aux.com.pl

Copyrights © 2007 - 2019    |    klimatyzatory aux.com.pl    |    all rights reserved. klimatyzacja, projektowanie stron, valid xhtml, valid css