Klimatyzatory ścienne inverter


Inwerter to nowoczesne urządzenie zapewniające płynną regulację pracy sprężarki w urządzeniu zewnętrznym.

Dzięki temu klimatyzator samoczynnie dostosowuje się do temperatury i warunków panujących w pomieszczeniu, automatycznie dobierając optymalną prędkość sprężarki. Rozwiązanie to zabezpiecza urządzenie przed znacznymi wahaniami prądu w sieci, co zwiększa jego trwałość i niezawodność, a także zapewnia duże oszczędności energii nawet do 40%.

Dodatkową zaletą klimatyzatorów inwerterowych jest super cicha praca obu jednostek. Obecnie to najnowocześniejsze rozwiązania, do których należy przyszłość w zastosowaniu w małych o średnich pomieszczeniach.

pilotWszystkie funkcje naszych klimatyzatorów regulowane są zdalnie sterowanym pilotem zwiększającym komfort użytkowania. Innowacją są antybakteryjne właściwości pilota… Przy jego produkcji zastosowano nanotechnologię, dzięki której bakterie są niszczone na powierzchni pilota, co uniemożliwia ich dalszy rozwój. Ponadto wykorzystana tu technika fluorescencyjna sprawia, że pilot świeci w ciemnościach, co ułatwia korzystanie z niego w nocy bądź w pomieszczeniach zaciemnionych.

O jakości i bezawaryjności urządzeń klimatyzacyjnych w dużej mierze decyduje zastosowana jednostka zewnętrzna. W urządzeniach firmy AUX wykorzystuje się jedynie najwyższej jakości, nowoczesne jednostki zewnętrzne. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne są gwarancją bezproblemowej pracy przez cały okres eksploatacji.


grzanie i chłodzenie

Możliwość grzania i chłodzenia

Wszystkie klimatyzatory AUX są wyposażone w funkcję pompy ciepła, dlatego zapewniają właściwą temperaturę i dobry klimat wnętrza nie tylko w czasie upałów.
system cichej pracy

System super cichej pracy

W naszych klimatyzatorach zastosowano unikalną technologię podwójnego tłumienia dźwięku opartą na wykorzystaniu osiągnięć aerodynamiki oraz tłumienia hałasu.

generator jonów ujemnych

Generator jonów ujemnych

Jony ujemne nazywane "witaminami powietrza" występują w lasach oraz w pobliżu strumieni górskich. Urządzenie generując te dobroczynne dla naszego zdrowia cząstki odczuwalnie poprawia jakość powietrza.

srebro

Filtr antybakteryjny emitujący
atomy srebra

Atomy srebra posiadają silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i grzybobójcze, dzięki czemu odświeżają i dezynfekują powietrze czyniąc je bardziej zdrowszym i naturalnym.

witamina c

Filtr uwalniający witaminę C

Witamina C hamuje niekorzystne skutki działania wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy przyśpieszające starzenie skóry. Dodatkowo uczestniczy w produkcji hormonów zwalczających stres, ułatwia koncentrację, poprawia wydolność fizyczną oraz wpływa na mocny i zdrowy sen.

czujnik ruchu

Czujnik ruchu

Wszystkie klimatyzatory wyposażone są standardowo w czujnik ruchu, który uruchamia urządzenie w momencie pojawienia się człowieka w pomieszczeniu. Zapewnia to większy komfort użytkowania i gwarantuje znaczne oszczędności energii.

odmrażanie

Funkcja odmrażania wymiennika

Funkcja umożliwiająca bezawaryjną pracę urządzenia, w momencie gdy używana jest funkcja grzewania.

restart

Automatyczny restart

Funkcja gwarantująca ciągłość pracy urządzenia nawet w przypadku chwilowych zaników napięcia czy przerw w dostawie prądy, zapewnia bezawaryjność i maksymalny komfort użytkowania naszych klimatyzatorów.

Dane techniczne


ASW-H09A4/DIASW-H12A4/DI
Moc chłodnicza / Moc grzewcza [kW]2,6 / 3,13,2 / 3,7
Pobór mocy elektrycznej [W]860 / 1000990 / 1240
Prąd znamionowy [A]4,2 / 5,15,4 / 6,4
EER3,283,21
Przepływ powietrza [m3/h]480480
Wymiary jednostek wewnętrzna [mm]745x252x188745x252x188
Wymiary jednostek zewnętrzna [mm]800x575x260800x575x260
Wymiary transportowe wewnętrzna [mm]810x310x247810x310x247
Wymiary jednostek zewnętrzna [mm]936x361x605936x361x605
Waga netto wewnętrzna [kg]7,57,5
Waga netto zewnętrzna [kg]3838
Obsługiwane pomieszczenie [m2]do 16do 20
Poziom hałasu [dbA]do 36/47do 39/47


 
Góra strony

strona głowna       aktualności      

e-mail: aux@aux.com.pl

Copyrights © 2007 - 2019    |    klimatyzatory aux.com.pl    |    all rights reserved. klimatyzacja, projektowanie stron, valid xhtml, valid css